Jiangsu Prettech mašinų & Technology Co, Ltd

Produktai

Naujienos
Namuose > Naujienos > Turinys

Alaus, alaus įranga dažniausiai skirstomi į dvi rūšis

Alaus įrangos, kaip rodo pavadinimas, naudojamas Parzenie alaus įranga. Yra du pagrindiniai alaus įranga - kambario temperatūros alaus įranga alaus ir alaus žemos temperatūros alaus įranga. Pagrindinis skirtumas, kad viena yra žemos temperatūros aplinkoje, vienas yra kambario temperatūroje.

1, žemos temperatūros alaus gamybos įrangos visus iš nerūdijančio plieno ar prabangių medžio plokštės apdaila. Vidiniam naudojimui veidrodis poliravimas, išoriniam naudojimui nerūdijančio plieno poliravimas šviesus arba braižymo lentos.

2, bendros įrangos ir vamzdynų išdėstymo graži, paprasta ir elegantiška išvaizda. Įranga tarp vamzdžių naudojant sanitarinėmis jungtimis, išardymo, surinkimo, Mobilus, lengvas ir lankstus. Užtikrinti, kad įranga, paprasta naudoti, saugus.

3 pagrindinės įrangos lygis reguliuojamas, stabilios efektyvumą, tuo pačiu metu su garso automatinio valymo sistema, valymo patogumas, kruopščiai, jokių likučių, alaus kokybei užtikrinti.

4, pagrindinė įranga, suvirinimo tiksliai, kad sveika-visi su jonažolės, alaus, valymo agentai, vamzdžiai, jungiamosios detalės, vožtuvai naudojame nerūdijančio plieno medžiagos sveikatą ir sveikatos produktų.

5, siekiant patenkinti poreikius įvairių verslo patalpų, yra Nissan 100 L, 200 L, 300 L, 500 L, 1000 L. Different rūšių alaus įranga, įvairios įrangos apima maždaug 7 iki 100 kvadratinių metrų ploto.

Iš esmės žaliavos smulkinimo sistema, kartu sucukrinimo sistema, aušinimo sistema, fermentacijos sistema, ypatingos svarbos infrastruktūros objektų valymo sistema, plokštelinis šilumokaitis, šaldymo sistemos, izoliacijos sistemą, elektros energijos skirstymo sistemos, Valomųjų, jonažolės vamzdynų, vožtuvų sistema sudėtį, į vandens valymo įrenginių, alaus gamybos įrenginys, fermentacijos ir saugojimo laivo ir kitų priemonių, skirtų alaus alaus išdėstomi plūdės. Lyginant su bendra alaus gamybos įrangą, inventorių, įskaitant pagrindinius šildymo įranga, šaldymo įrenginiai ir filtravimo įranga, izoliacinės medžiagos, reikia Rankinis valdymas, alaus reikalauja kai kurių profesinių įgūdžių.

Pašildymo rezervuaras vaidmenį daugiausia naudojamas užvirinti vandenį ir virti jonažolės, pašildymo rezervuaras virš prietaiso yra termometras; sucukrinimo bakas sucukrinimo alaus kviečių, kad cukrus cukraus per skilimo sucukrinimo, sucukrinimo bakas taškus aukštyn ir žemyn du sluoksniai, viršutinis sluoksnis daugiausia vartojamas sucukrinimo ir skilimo, kitą sluoksnį pirmiausia naudojamas filtras ir nardymo, jonažolės ir kviečių likutis atskirti iš kviečių likutis (t. y. legendinis distiliuotojo grūdai); ledo talpykla vaidmenį per jį galima duoti alaus atvėsti, ledo vandens rezervuaras turi dideli šaldymo, oro kondicionavimo ir šaldymo pagrindo; fermentacijos bakas fermentacija iš alaus, alaus fermentacijos laikas yra ilgesnis, iki 12 ar daugiau dienų, Taigi skonis bus geras; Automatinis elektroninis dujų išmetimo vožtuvas yra daugiausia fermentacijos procese, siekiant saugumo, kai slėgis yra per didelis automatiškai išmetimo; slėgio matuoklis ir elektroninis dujų išmetimo vožtuvas tarpusavyje sujungiami, kai slėgis yra per elektroninių vožtuvas bus automatiškai atidaryti; Krituliai mielių ir vyno likučių teritorija, keletą vožtuvai gali srovì mielių ir rosacea; Solenoidinis vožtuvas vaidmuo ledo vandens bakas alaus aušinimo, kai temperatūra yra didesnė nei nustatyta temperatūra, į Solenoidinis vožtuvas automatiškai atidaryti, automatinis aušinimas; Pridėti skardinės, mielių į rauginimo rezervuarą, taip kad alaus fermentavimo būdu; paskirstymo dėžė, kurioje tankus linijos, bet labai aiškus ir organizuotas; plokštė šilumokaitis, naudojama pašildyti virtas jonažolės; Cukrus skaitiklis aparatams, naudojamiems matuoti greitį ir apsivalymo jonažolės filtravimas; purkštuvas yra skirtas traiškyti kviečiai.


Tyrimo
Susisiekite su mumis
Adresas: A-aukštas 16, R&D centras 2,No.801, Changwu Middle Road, Wujin District, Changzhou City, Jiangsu, Kinija
Telefono: +86-519-8525 5001
Faksas: +86-519-8525 5068
El. paštas:admin@prettech.cn
Namuose | apie mus | Produktai | Naujienos | Projekto nuoroda | Susisiekite su mumis | Grįžtamasis ryšys | Mobilusis telefonas | XML | Pagrindinis puslapis