Jiangsu Prettech mašinų & Technology Co, Ltd

Produktai

Naujienos
Namuose > Naujienos > Turinys

Kaip Parzenie vynas, vyno gamybos įrangos parinkimas yra svarbiausias

Kaip Parzenie vynas, vyno gamybos įrangos parinkimas yra svarbiausias

"Kad Konfucijaus Apmąstymai ir pašnekesiai Konfucijaus" – tokį nuosprendį: "noriu padaryti dalykų turi pirmąjį savo pelną," tai reiškia, kad: asmuo, jei norite padaryti ko gerai, Na tai gerai, ji turėtų būti pasirengusi padaryti priemonė tinkamai pasiruošti. Pvz., mes einame į kalną pjauti malkas, jis turėtų pasirinkti aštrių ir patvarus kirvis, Taigi pusę dienos žemyn pjauti malkų ryšulį, ir jei mes renkamės blogai ax, tikėtina, kad net per dieną su pluoštu malkų negali sumažinti. Taigi įrankiai, dažnai nusprendė padaryti dalykų pasirinkimas yra "daugiau naudojant mažiau", arba tik "mažiau efektyvus."

Vynas, įrankis yra vyno gamybos įranga. Tos pačios priežastys, pasirinkti, kokios rūšies vyno gamybos įranga yra tiesiogiai susijusi su vyno galite ne užvirinti, negali padaryti verslo užsidirbti pinigų.

Mes žinome, kad tradicinis vynas yra dažniausiai naudojamas wok, medienos Zhen ir kita atgal įranga, žemu alkoholinių gėrimų, vyno kokybės nėra garantuojamas, ir didelių išlaidų. Jei mes priimame tokius tradicinius įrenginius, ne tik pelno nėra garantuojamas, bet taip pat procese konkuruoja su vietos tradicinių kapitonas taip pat nėra konkurencingos, kaip su bokso tiesiog norite, kad atitiktų bokso čempionas, negali laimėti, bet jei jam yra Durklas, jo šansai ne labai padidėjo?

Sparti mokslo ir technologijų, su vyno technologijas ir įrangą taip pat buvo novatoriškas ir patobulinta mašina kaip naujos technologijos vyno gamybos įrangos atstovas yra naujausias ir pažangiausias vyno gamybos įranga technologija, funkcinis, didinamąjį poveikį, yra konkurencingas "Durklas". Kokie konkretūs privalumai, mes pažvelgti:

Pirma, įranga medžiagos.

Mechaninis alaus gamybos įranga, pagrindiniai teisės visų standartinių 8K 304 nerūdijančio plieno rafinuoti, įranga yra labai smulkūs suvirinimo, rūgščių ir šarmų aukštos temperatūros, naudoti saugaus, aukštos kokybės, ilgas gyvavimo ciklas.

Antra, įrangos struktūrą.

Reguliuojamas puodą dangčiu. Mechaninis alaus gamybos įranga su reguliuojamu vyno puodą dangčiu, ne tik galite koreguoti vyną, bet taip pat vaidina įvairūs filtrą, vaidmenį Chen Chongxiang; ir vyno reguliuojamas puodą dviejų sluoksnių struktūra gali taip pat žaisti reguliuojant vyno laipsnis, garų vaidmenį, pagerinti kokybę.

Geras aušinimas ir sandarinimo. Specialų aušintuvas įtaisą, padidėjo aušinimo plotą, pagerinti vėsinimo poveikį, ir geras sandarinimo daro vyno garo neveiktų, užtikrinti produkcijos.

Styginių garlaivis, galite naudoti įvairių maisto eilutę, virtos iš įvairių skonių vyno, išspręsti sunkumus, Tūkstantmečio problemos.

Be to, mechaninis alaus gamybos įranga jos naudojimo pabaigoje energijos taupymo dizaino, žymiai sumažinti degalų sąnaudas, sumažinti gamybos sąnaudas. Įranga, iš viso 9 pagrindinių tipų 32 rūšių paprastųjų įranga gali būti grindžiamas jų skirtingus poreikius, įvairių investicijų galimybę pasirinkti labiausiai tinka alaus gamybos įranga

Žinoma, tik "Durklas", mes negali judėti konkurento žemyn, kaip tai padaryti? Suteikite sau pistoletas! Ir mechaniniai mokslinių tyrimų ir plėtros, Multi-funkcinis Chen Chen, yra nuleista ritmas priešininkas, laimėti "pistoletas".


Tyrimo
Susisiekite su mumis
Adresas: A-aukštas 16, R&D centras 2,No.801, Changwu Middle Road, Wujin District, Changzhou City, Jiangsu, Kinija
Telefono: +86-519-8525 5001
Faksas: +86-519-8525 5068
El. paštas:admin@prettech.cn
Namuose | apie mus | Produktai | Naujienos | Projekto nuoroda | Susisiekite su mumis | Grįžtamasis ryšys | Mobilusis telefonas | XML | Pagrindinis puslapis