Jiangsu Prettech mašinų & Technology Co, Ltd

Produktai

Naujienos
Namuose > Naujienos > Turinys

Maži vyno gamybos įranga temperatūros kontrolės

Mažas vyno gamybos įranga temperatūros kontrolės, vartotojų alkoholinių gėrimų kokybės reikalavimų vis aukščiau ir aukščiau, rūsiai ir vynų taip pat nuolat gerina savo vyno technologijų rinkos konkurencijos poreikiams patenkinti. Yra puikios kokybės vyno gamybos įrangą, bet taip pat turi turėti gero vyno technologijas. Daug veiksnių įtakos sudaryti vyno, pvz., sterilizacija, temperatūra, sandarinimo, garuose laikas ir t.t., šiandien Xiaobian kalbėti apie temperatūros poveikį.

Temperatūros reguliavimas yra svarbus aukštos kokybės alkoholinių gėrimų gamyba. Jo poveikis žaisti iš žaliavos, gautos nokimo procesą ir toliau fermentuotas, metai ir baltojo vyno išpilstymo į butelius. Jeigu alkoholiniai gėrimai, alaus procesas negaliu iπlaikyti savo apsaugos kokybės vyno temperatūros, negali gaminti aukščiausios kokybės vyną. Net ir geriausių veislių aukštos kokybės žaliavų yra nenaudingas, analizuojant konkrečios priežastys yra šios:

(A) aukštos temperatūros bus skatinti oksidaciją, sukeliančių mikrobų gaižumo ir nestabilumas

Fermentacijos būdu iš mikroorganizmų yra gana jautriai reaguoja į temperatūros, bendra temperatūros yra per aukštos leis jiems palaipsniui praranda pradinį gyvybingumą, sukelia gaižumo ir nestabilumas, todėl fermentacijos procesą turi kontroliuoti temperatūros diapazonas, Jei temperatūra yra per aukšta, atlikti aušinimo žemyn.

(2) siekiant išvengti šildymo ir saugojimo pagal šildymo sąlygos

Įsitikinkite, kad išvengti fermentacijos ir saugojimo šildomas aplinkoje, nes fermentacijos ir laikymo sąlygomis, klimato atšilimo sukeltų numatomas aromatas ir prieskoniai ne alkoholis išnaudota.

(C) mielių fermentacijos aukštos temperatūros pasyvavimas pasyvavimas, likutinio cukraus ir įtakos fermentacijos proceso

Vyno gamybos procese taip pat bus naudojami šalto laikymo, pavyzdžiui šviežios žaliavos ir fermentacijos talpos su aušinimo stabilumą, ši technologija buvo naudoja dauguma rūsiai – pagrindinis rūsiai šilumos apkrova yra t emperature žaliavos kartu su aušinimo šviežių žaliavų sulčių, kuris yra labai svarbus atskyrimo procesui, visos būtinos alaus gamybos proceso, temperatūros kontrolės be kibus teisingas temperatūros kontrolė metodus, jis gali ne sukelti gaivieji alkoholiniai gėrimai.


Tyrimo
Susisiekite su mumis
Adresas: A-aukštas 16, R&D centras 2,No.801, Changwu Middle Road, Wujin District, Changzhou City, Jiangsu, Kinija
Telefono: +86-519-8525 5001
Faksas: +86-519-8525 5068
El. paštas:admin@prettech.cn
Namuose | apie mus | Produktai | Naujienos | Projekto nuoroda | Susisiekite su mumis | Grįžtamasis ryšys | Mobilusis telefonas | XML | Pagrindinis puslapis